Verslo ir mokslo partnerystės renginys „Išmanioji statyba- jau ne svajonė, o būtinybė“

Lapkričio 7-ąją vykusiame verslo ir mokslo partnerystės renginyje „Išmanioji statyba – jau ne svajonė, o būtinybė“, dalyvavę verslo atstovai patvirtino, jog ateitis priklauso protingiems namams su išmaniosiomis sistemomis, kaip internetu ar mobiliuoju telefonu valdomos elektros energijos apšvietimo, šildymo sistemomis tikslu efektyviai taupyti energijos suvartojimą. Renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti Vilniaus Gedimino technikos universiteto atviros prieigos Civilinės inžinerijos mokslo centro bei Termoizoliacijos mokslo instituto laboratorijose, turinčiose unikalią Baltijos šalyse įrangą. VGTU laboratorijų aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir tyrėjai pristatė turimą įrangą ir jos veikimą, atliekamus mokslinius tyrimus, sėkmingo bendradarbiavimo su verslu pavyzdžius.

Besibaigiant „Išmanioji statyba – jau ne svajonė, o būtinybė“ renginiui, dalyviai išreiškė norą apsilankyti ir kitose VGTU laboratorijose bei užmegzti potencialų tarpusavio bendradarbiavimą.

Renginio medžiagą rasite čia.