„UniGeb“ Viešnagė Helsinkyje

2012 m. rugsėjo 4-7 d. „UniGeb“ projekto atstovai viešėjo Helsinkyje (Suomija) Aalto universitete.

Rugsėjo 4 d. „UniGeb“ projekto delegacija turėjo galimybę artimiau susipažinti su Aalto universiteto Anterprenerystės centru, apžiūrėti kūrybiškas Aalto Design Factory erdves, taip pat buvo organizuotas susitikimas su Tina Seeling ir Tom Byers (Standfordo universitetas, JAV).

Viešnagę Helsinkyje „UniGeb“ projekto atstovai pratęsė dalyvaudami rugsėjo 4-7 d.  Standfordo universito („Stanfordo Technology Ventures Program“) organizuotoje konferencijoje „Roundtable for Entrepreneurship Education (REE) Europe 2012“. Ši konferencija tarptautiniu mastu gvildena verslumo ugdymo klausimus, pristato pažangiausias programas. „REE“ metu buvo pateikta daug gerosios praktikos pavyzdžių apie verslumo skatinimą, kūrybiškumo ugdymą, tarpdisciplininį bendradarbiavimą, studentų įtraukimo į inovacinę veiklą galimybes. Itin naudingas buvo dalyvavimas interaktyviuose seminaruose, bendravimas su atstovais iš įvairių pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie konferenciją internete: www.ree.fi